O FIRMIE

Firma EUROBUD MAX powstała w 1999 roku. Pierwsza siedziba firmy mieściła się w Tarnowie- Mościcach przy ulicy Chemicznej. Od 2004 roku jesteśmy w Lisiej Górze przy ulicy Sucharskiego 38 (przy trasie Tarnów – Warszawa).

Główny obszar działania to powiat Tarnowski. Z powodzeniem również realizujemy inwestycje w całej Małopolsce i Podkarpaciu. Dysponujemy bardzo dobrą ofertą i dlatego sprzedajemy towary na terenie całej Polski. Obsługujemy również kilku klientów z Niemiec i Włoch.

Konkurencyjność oferty EUROBUD MAX gwarantuje przynależność do Grupy Handlowo -Budowlanej (GHB) z siedzibą w Bydgoszczy. Naszą ofertę można podzielić na sześć podstawowych grup:

  • Systemy dociepleń oraz farby - tu współpracujemy z firmami KNAUF Bauprodukte, TORGGLER, ARBET, KNAUF Industries.
  • Suchą zabudowę wnętrz reprezentują firmy KNAUF, NORGIPS, METPOL, PRUSZYŃSKI, ISOVER, SCHWENK, KMK, DOLINA NIDY.
  • Okna, drzwi i bramy garażowe proponujemy głównie firm: PAGEN, DOBROPLAST, WIŚNIOWSKI, BRAMAX, DRE, PORTA.
  • Mocno funkcjonującym działem są pokrycia dachowe z zastosowaniem produktów firm BLACHY PRUSZYŃSKI oraz ceramiki WIENERBERGER.
  • Ofertę materiałową uzupełniają tynki maszynowe gipsowe KNAUF SP. Z O.O. oraz cementowowapienne KNAUF BAUPRODUKTE.

Do wszystkich zakupionych u nas materiałów proponujemy wyspecjalizowane brygady usługowe posiadające certyfikaty producentów uprawniające do wykonywania robót z gwarancją firm między innymi KNAUF, BLACHY PRUSZYŃSKI i PAGEN.

Nasza firma EUROBUD MAX jest firmą rodzinną, którą główny człon uzupełnia grono zaufanych ludzi. Doświadczenie w systemach dociepleń od 1997 roku uzupełnia pracownik sprzedający pokrycia dachowe, okna, drzwi i bramy garażowe od 2001 roku. Serdecznie zapraszamy do współpracy by w miłej atmosferze zostać profesjonalnie obsłużonym przez kompetentnych ludzi.